Drzwi wewnętrzne, czyli jeden z niezbędnych elementów wielu aranżacji

Drzwi wewnętrzne Insolut

Categories :

W dzisiejszych czasach podczas aranżacji wnętrz, szczególną rolę odgrywa nie tylko ich wygląd, nowoczesny design, ale także wysoka funkcjonalność, jak również komfort użytkowania. Nic więc dziwnego, że drzwi wewnętrzne Insolut cieszą się tak dużą popularnością i zainteresowaniem wśród szerokiego grona odbiorców. Przyjrzyjmy się powszechnie wykorzystywanym produktom z bliska.

Oferowane serie drzwi wewnętrznych

W celu dopasowania do indywidualnych potrzeb i preferencji szerokiego grona odbiorców, do naszej dyspozycji oddano niezliczoną ilość wielu, różnorodnych modeli drzwi wewnętrznych. Do najbardziej popularnych serii zaliczyć należy m.in.: 

  • Drzwi Barański,
  • Drzwi Dre,
  • Drzwi Porta

Drzwi Barański to wielopokoleniowa firma z ogromnym doświadczeniem, która może poszczycić się wykorzystaniem do swoim produktów najnowocześniejszych technologii. Z całą pewnością są to skrzydła drzwiowe o jednej z najwyższej jakości na rynku. W kategoriach odnaleźć można drzwi wejściowe w różnych stylach- od retro, po najbardziej nowoczesne, industrialne, jak również klasyczne. 

Drzwi Dre to seria o niezwykle szerokim wachlarzu wielu, różnorodnych propozycji drzwi wewnętrznych. W kategorii odnaleźć można zarówno modele szklane, jak również imitujące marmur, co jest niezwykle oryginalnym wyborem przeznaczonym dla najbardziej luksusowych wnętrz.

Drzwi wewnętrzne Porta to seria przeznaczona przede wszystkim dla osób, które podczas zakupu drzwi wewnętrznych do tworzonych aranżacji, zwracają również szczególną uwagę na ochronę zakupionych produktów w trakcie ich użytkowania. Produkty Porta oferują niezwykle rozbudowany program ochrony kupującego, stawiając wygodę kupujących zawsze na pierwszym miejscu. 

Rodzaje dostępnych drzwi wewnętrznych do mieszkania 

Wyróżnić można trzy główne rodzaje drzwi wewnętrznych:

  • Przylgowe,
  • Bezprzylgowe,
  • Z ościeżnicą

Drzwi wewnętrzne z ościeżnicą to zarówno drzwi przylgowe, jak i bezprzylgowe. Ościeżnica jest elementem mocującym w ścianie, do którego mocuje się skrzydło drzwiowe. Co więcej, drzwi i ościeżnica mogą być osobno zakupionymi produktami, bądź być razem w zestawie. 

Drzwi bezprzylgowe to najbardziej nowoczesne rozwiązania na rynku. Cechą charakterystyczną tego typu drzwi są ukryte zawiasy. Co więcej, skrzydło drzwiowe i ościeżnica tworzą jednolitą powierzchnię, co wygląda niezwykle atrakcyjnie i bardzo innowacyjnie.

Drzwi przylgowe to zdecydowanie jedno z najbardziej klasycznych, tradycyjnych rozwiązań dotyczących drzwi wewnętrznych do mieszkań. Są wyborem powszechnie stosowanym od niepamiętnych czasów. Ich cechą charakterystyczną są widoczne zawiasy, jak również widoczny uskok pomiędzy skrzydłem drzwiowym a ościeżnicą. 

Wewnętrzne drzwi i ich charakterystyka 

Wszystkie modele i rodzaje drzwi wewnętrznych, które znalazły się w ofercie naszego sklepu, łączą w sobie perfekcyjny wygląd, który idzie w parze z wysoką jakością wykonania. Do produkcji drzwi wewnętrznych wybiera się jedynie starannie wyselekcjonowane, najwyższej jakości materiały. Dzięki temu, nawet pomimo intensywnej eksploatacji drzwi cechują się trwałością, odpornością na różnego rodzaju odkształcenia, jak również uszkodzenia mechaniczne. Co więcej, na każdym etapie produkcji, ogromne znaczenie ma każdy, najmniejszy detal i szczegół, przez co drzwi wpisują się w upodobania najbardziej wymagających klientów.

Wybierz doskonałej klasy drzwi wewnętrzne dla swoich salonów, pokojów dziennych, gabinetów, czy korytarzy jeszcze dziś!.